Menu
Your Cart

Hakkımızda

Spor212.com sitemiz, spor malzemeleri alanında en kaliteli ürünleri tüketiciye en uygun fiyatlarla sunma amacıyla 2005 tarihinde Buğra Harputlu tarafından kurulmuştur. 2005 yılından bu yana spor malzemeleri ve ayakkabıları sektöründe . İstanbul Bahçelievler bulunan firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikleri arasında ilk sıraya koymuştur. Bu yaklaşımımızı E-ticaret sitemizden yapılan alışverişler için de aynı titizlikle göstermeye devam etmekteyiz.

Müşterilerimizin verdikleri siparişlerin en kısa sürede kendilerine ulaşması için sürekli olarak stoklu çalışmaktayız.

Spor212.com sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerin en sorunsuz şekilde gerçekleşmesi ve gerekli durumlarda iptal, iade ve değişim taleplerinin hızla işleme alınabilmesi için müşteri hizmetlerimiz her zaman sizi dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırdır. İyi alışverişler dileriz!

Bildirim
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için Gizlilik Bildirimimize bakınız.